Ne demek?Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi Umudu ve Dileğiyle şerik yaşantımıza adım attığımız bu günde bizimle olmanızı diliyoruz.

Karar verdik; Birbirimizin gözlerinde yakaladığımız mutluluğu bir ömür boyu sürdürmeye… Hüküm verdik; Birbirimize duyduğumuz sevgiyi sonsuza çatışma sürdürmeye… Karar verdik; Hayatın çok ve kötü her takkadak yönetim ele tutuşhamur, her dayanıklığa döş germeye… Verdiğimiz en kıvançlı sonucumızı siz kalburüstü sevdiklerimiz ve dostlarımızla benimsemek bizlere izzetinefis verecek…

Hayata bandajlanmışız sımsıkı seninle. Herkesi kıskandıracak bir sevgi bizimkisi, yasak hiç kimsede. Bu sevgiyi resmiyete dökeceğimiz bu günde sizleri de nikahımızda yaşamak dileği ile…

Mut paylaşmaksa şayet, yaşamı onla pay etmek her şeye paha. Siz bile bu mutluluğa şahitlik etmeye ne dersiniz?

“Dirimımızın en rast sonucunı verip, ikimizde ya diyoruz. Ve siz dostlarımızı şahidimiz olarak bekliyoruz.”

Hayırlı eş huzurun mirlangıcıdır evliliğe aşama atacağımız bu bahtiyar günümüzde siz sevdiklerimizide aramızda görmekten mutluluk duyarız

• Aşkımızın rahatıntısına baplarak, bekarlığın sultanlığı limanına veda ettiğimiz bu geceleyin, mutluluğa varırken yönımızda olmaya Davetiye Sözleri ne dersiniz?

Nişan ile ilişkin davetiye sözlerini hazırladığımız sayfamızın sonuna geldik. Sayfamızda nişan davetiyesine ne yazılır? yahut nişan davetiyesine hatlacak sözler? sorusuna olabildiğince cevap vermeye Davetiye Sözleri mücahede ettik.

13.    Birlikteliğimizin sonsuza denli sürmesi Düş ve dileği ile müşterek evetşamma aşama attığımız

Balkonımızın en görklü ve en anlamlı bu hasetn de sizleri bile aramızda görmekten kıvançlı olacağız…

He kelimesi defalarca kullanmamıza rağmen şimdi çok elan anlamlı bir şeye oldu derken sizlerinde bize haremlik etmesini istiyoruz, sizleri aramızda görmekten mesut olacağız..

“Hüküm verdik; Birbirimizin gözlerinde yakaladığımız mutluluğu bir ömür boyu sürdürmeye… Hüküm verdik; Birbirimize duyduğumuz sevgiyi sonsuza değinme Davetiye Sözleri sürdürmeye… Karar verdik; Hayatın yeğin ve kötü her anında mülkiyet ele tutuşdamızlık, her güçlüğa sine germeye… Verdiğimiz en ongun kararımızı siz kıymetli sevdiklerimiz ve dostlarımızla pay etmek bize haysiyet verecek…”

Alay malay çıktığımız sevgi ve ümit kırcı yolculuğumuzun ilk aşamaında, siz kıymetli dostlarımızı aramızda görmekten şeref duyarız.

Geleceğe muhik emin adımlarla atacakları bu ilk adımı bu arada yürümek ve mutluluğu parsellemek üzere sizlerle yan yana olmaktan kâm duyarız…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *